LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB
HomeStore
Select Title
-70%
The Story
Empower entertainment with LG UHD TV
LG’s UHD TV maximizes your entertainment and gaming. From 43” to 65”, real 4K displays push your picture performance. LG UHD TV’s processor
enhances colour, contrast, clarity and detail.
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 2
Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 3
Details & Craftsmanship
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 4
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 5
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 6
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 7
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 8
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 9
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB - Image 10
Description
LG 55" 4K HDR SMART 120TM LED - 55UN7000PUB | Leon's